Michel Galabru

Michel Louis Edmond Galabru

8,3
3 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michel Galabru

Wspaniały aktor, na zawsze pozostanie Gerberem z serii filmów o żandarmie, ale nie można zapomnieć , że zagrał w dziesiątkach filmów, tworząc często równie wspaniałe postacie.

gggggrzegorz

Wlasnie tez sie dowiedzialam, swietny byl z niego aktor, teraz na pewno spotkaja sie z Louisem tam gorze i narobia nieco szumu =) Czesc ich pamieci.

nadzia_filmaniak

A ja dopiero dzisiaj się dowiedziałem! Przypadkowo, przeglądając filmy o Żandarmie!!! Nigdzie w mediach nie uslyszałem o jego śmierci! Albo przegapiłem! Żegnaj komendancie :/

gggggrzegorz

Kurcze... niezapomniany duet z de Funesem w serii o żandarmach. Widać, że Michel lubił to co robił bo grał praktycznie do końca. Jeśli spotkają się z Luisem na pewno będą dobrze się bawić. P.J.D. .

użytkownik usunięty
gggggrzegorz

bedzie mi go brakowalo...czesc jego pamieci!

gggggrzegorz

Jak smutno gdy odchodzą legendy :-(.

Tymczasem na stronie głównej żadnej wzmianki, skandal...

gggggrzegorz

Szok ostatnio oglądałam z nim film , wielka szkoda ale przyznam ma długą listę filmów w których grał .
:(

BikiniKill

Ja również oglądałem ostatnio z Nim film, w niedziele leciał "żandarm", uśmiałem się jak zawsze :) a lista filmów z udziałem Galabru jest rzeczywiście bardzo długą, wprost porażająca :) Nic tylko szukać i oglądać :)

użytkownik usunięty
gggggrzegorz

Kurde, dopiero dziś się dowiedziałem, bo Filmweb woli o jakichś pierdołach informować. No nic, au revoir, komendancie Gerber [*].

Aż sobie chyba obejrzę któryś z filmów o przygodach żandarma :)

gggggrzegorz

Ja go znam tylko z serii o Żandarmach niestety.Bardzo fajnie tam zagrał jak każdy zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones