Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Jak wam się podobał strój Vani na Oscarach. Mi osobiście się bardzo podobał wyszła bardzo elegancko i z klasą :] Johnny też wyszedł bardzo ładnie xD Jak ja jej zazdroszczę. Ale razem wyglądają fajnie, czyż nie?
http://img259.imageshack.us/img259/2742/normal387e0oz4.jpg
http://johnny-depp.org/galleries/appearances/2008/2008-02-24/academyawards005.jp g

allison_2

Mi też sie bardzo podobali.Wyglądali jak zawsze pięknie i stylowo.Vanessa miała na sobie sukienke od Chanell a Johnny garnitur od Armaniego.Vanessa wyglądała naprawde pięknie.:)

veine_

Uwielbiam tą parę :) A na Oscarach wyglądali naprawdę uroczo.

dimlondien_2

Tak, wyglądali świetnie. Vanessa chyba najładniej z nich wszystkich się ubrała, bo tak skromnie. I miała ładny makijaż i biżuterię ;))

allison_2

Tak tak, wszystko pięknie tylko spieprzyła butami :) Ale ogólnie za jej wygląd na Oscarach 7/10 :) Johnny...no, ten to nie ma zbytniego pola do popisu ale 10/10 :) Nareszcie umył włosy i w miare je uczesał, to się chwali.

Anastazja_2

Nie wiem co ci się w jej butach nie podoba. Moim zadaniem pasowały jej do sukienki. Były przecież takie proste i zwyczajne. No i razem z Johnny'm ślicznie wyglądali.
http://johnny-depp.org/galleries/appearances/2008/2008-02-24/academyawards024.jp g

allison_2

Hmmm może buty by uszły gdyby nie te czarne rajstopy...faktycznie cały ten strój za bardzo ją postarzył, nie podkreśliła swojej urody. Wyglądali ładnie, ale ona dopiero od pasu w góre ;)

allison_2

a ja uważam że wygladała jak stara baba...

choć ją bardzo lubię i ogólnie dla mnie zawsze wygląda pięknie...

Meri99

Moim zdaniem nie wyglądał jak stara baba. Bardzo dobrze się prezentowała w porównaniu z niektórymi.
Ale każdy ma prawo do własnego zdania.

allison_2

po prostu według mnie powinna ubrac się bardziej adekwatnie do swojego wieku,a wygladała zbyt poważnie...wolałam ją w zwiewnych sukienkach od chanel bo te sukienki oddają jej duszę. A w tej wygląda jak w worze po kartoflach...do tego ją bardzo pogrubia...

Meri99

Masz rację Van naprawie ładnie z zwiewnych sukienkach :) Mogła wyglądać ładniej przyznaję, ale dla mnie i tak dobrze sie prezentowała.

allison_2

Dla mnie też. Ale zawsze jest jakieś "ale" prawda? :P Ja osobiście byłam poruszona wspaniałym wyglądem Marion Cottilard :)

Meri99

Mi jakoś szczególnie ta sukienka się nie przypadła do gustu, ale muszę przyznać, że robiła duże wrażenie i gratulacje za oryginalność :]

allison_2

Czyje sukienki jeszcze wam się podobały?

allison_2

Mi sie jeszcze podobała suknia np.Cameron Diaz,Jennifer Garner,Katherine Heigl,Keri Russell.

veine_

Masz Keri Russell też fajnie się prezentowała :)
A oto 10 najlepszych kreacji według Vogue
10. Hilary Swank - Versace
9. Vanessa Paradis - Chanel
8. Penelope Cruz - Chanel
7. Tilda Swinton - Lanvin
6. Renee Zellweger - Carolina Herrera
5 Anne Hathaway - Marchesa
4. Rosamund Pike - Roland Mouret
3. Keri Russell - Nina Ricci
2. Amy Adams - Proenza Shoulder
1. Marion Cotillar - Gaultier

To fajnie, ze docenili Van

allison_2

Marion Cotillard wyglądała znacznie piękniej :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones