PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93700}

Magiczna karuzela

The Magic Roundabout
5,5 956
ocen
5,5 10 1 956
Magiczna karuzela
powrót do forum filmu Magiczna karuzela

Słąbiutko

ocenił(a) film na 4

Ten film to taka słąbiutka komedyjka dla całej rodziny ( już po tym dla kogo jest wiadomo jak sie skończy i będzie w niej słabiutki humoer któy rozśmieszy 3 altki ) przykro mi ale to błacha bajeczka dla nieletnich :-)/ Nie radzę na to isc bo będzie to 85 min straonego czasue na oglądnaie filmu o wiadomym dobrym zakońceniu i dialogach !

pozdro

Zandarm

Ale cztero letniej córce można polecić? ;-)

Zandarm

Moja 3 latka swietnie sie bawila jej rowiesniczki jak rowniez starsze dzieci tez mialy mase zabawy.
Widac ze wyrosles juz z kina dla dzieci. Ja bylam z corka i ta swietnie sie bawila. Doskonaly, kolorowy film dla dzieci. A rodzice no coz czasami dla swoich pociech warto wybrac sie do kina i spedzic z nimi te 85 minut:).
I jeszcze pytanko do porzednika: czego ty spodziewales sie po filmie dla dzieci? niesamowitych zwrotow akcji, duzego napiecia i wyrafinowanych dialogow a moze zaskakujacego zakonczenia ktore przewroci fabule do gory nogami? wszyscy krytykujacy ten film zastanowcie sie dla kogo jest on przeznaczony nim wtracicie swoje krytyczne uwagi.

Aneczka_19

Dokładnie! Nie jest to "Shrek", "Szeregowiec Dolot" czy "Madagaskar" który ma bawić bardziej dorosłych tylko film zrobiony w 89% (nie ryzyukuje 100% bo kto zna prawdziwe zamiary twórców? Może w orginalnym zamiarze to miało być od lat 18-stu tylko scenarzysta ma troche specyficzny świato pogląd i innaczej pojmuje definicje sporśnych żartów) z myślą o dzieciach poniżej ósmego roku życia!
Fabuła to dosłownie bajka, a żarty w niej są luźne i proste... Może i dobrze? W dzisiejszych czasach powstaje tyle wulgarnych kreskówek że jak zrobią od czasu do czasu coś w stylu "Magicznej Karuzeli" to nie zaszkodzi...

Heh! Teraz wszyscy są nastawieni że jak film w 3D to na pewno coś bardziej dla dorosłych. Już widzę grupe dresiarzy którzy idą na "Magiczną Karuzele" z myślą że to coś ala "Shrek" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones