PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93702}

Cięcie

Cut
5,2 102
oceny
5,2 10 1 102
Cięcie
powrót do forum filmu Cięcie

no cóż... slasher jak slasher. głupia rozrywka. no i jest głupio, miejscami za bardzo, ale w sumie dostarczył mi dobrej rozrywki, a chyba o to chodzi, nie? Fabularnie nie zbyt oryginalny, być może inspirowany "krzykiem 3" [??? a może nie? sam nie wiem premiera tylko parę tygodni później].
bohaterowie znośni, obsada też. budżecie był, więc technicznie jest tez poprawny. Zabójca ma bardzo fajna maskę i podstawowe narzędzie zbrodni, choć korzysta też z innych. a to są duże plusy tego typu produkcji. Sceny zabójstw są niezłe, jest trochę krwi i nawet kilka scen gore (ale jest to głownie gore "po fakcie", takie jest w sumie łatwiej zrobić), ogólnie tu mogło by być ciut lepiej, kilka zabójstw zupełnie nie wykorzystało potencjału, więcej gore by na pewno nie zaszkodziło. tożsamość zabójcy bardzo mnie niestety rozczarowała, podobnie jak nagromadzenie głupoty pod koniec filmu, ale nie zepsuło mi to seansu. podsumowując nie nudzi a cieszy, choć jest głupi i ma swoje wady. 6/10
jestem ciekaw, czy istnieje dłuższa wersja filmu, wg imdb wersja argentyńska ma 98 minut...

kangur_msc_CM

no dobra ale skąd wytrzasnąłeś ten film
nigdzie nie mogę go znaleźć

hnatek007

Na gryzoniu jest.

ocenił(a) film na 7
Mela0203

to co ja tam widzę, to jest serial o tym samym tytule.
Niestety... :'(

ocenił(a) film na 6
hnatek007

cinema geddon, może surreal moviez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones